Kontakta oss

Lindbergs skola

432 92 Varberg


1 - Rektorer och expedition

Expedition Anette Nordh

Telefon: 0340-82860
e-post: anette.nord@varberg.se


Rektor Carola Bengtsson (4-9)

Telefon: 0340-82861
e-post: carola.bengtsson@varberg.se


Rektor Monica Randelid (F-3)

Telefon: 0340-82862
Mobil: 073-0988421
e-post: monica.randelid@varberg.se


2 - Elevhälsa

Skolkurator Maria Fritzson (ledig fredagar)

Telefon: 0340-82878
e-post: maria.fritzson@varberg.se


Skolsköterska Ingemo Arnesdotter

Telefon: 0340-82863
Mobil: 070-5454506
e-post: ingemo.arnesdotter@varberg.se


Specialpedagog Elisabeth Persson (F-6)

Telefon: 0340-82865
e-post: elisabeth.persson2@varberg.se

Specialpedagog Annika Pettersson (7-9)

Telefon: 0723-761017
e-post: annika.pettersson@varberg.se

Leg. psykolog Gustav Carlehed

Telefon: 0723-699151
e-post: gustav.carlehed@varberg.se


3 - Arbetslagen

F-3

Telefon: 0340-82867

4-6

Telefon: 0340-82866 eller 0340-82868

7-9

Telefon: 0340-82877 eller 0340-82879


4 - Fritids

Röd

Telefon:

Blå

Telefon: 0708-144767


5 - Övriga telefonnummer

IT-pedagog Jonathan Ruuing Brandell

Telefon: 0723-145775
e-post: jonathan.ruuing-brandell@varberg.se

Studie- och yrkesvägledare Malin Jacobsson

Telefon: 070-6411994
e-post: malin.jacobsson@varberg.se


Slöjd

Telefon: 0340-82876

Idrottshall

Telefon: 0340-80636

Hemkunskap

Telefon: 0340-80636

Köket

Telefon: 0721-517368

Elevcafé

Telefon: 0340-82875